pergola standard

Zahradní pergoly a krytá posezení

Zahradní pergoly a krytá posezení se stávají součástí postupně více a více zahrad. Jedná se nejen o okrasný prvek, ale hlavně také velice užitečný a účelný. S pergolou či altánem přichází zasloužený odpočinek, ale i občasná starost jako občasná impregnace a péče o dřevo, která povede k delší životnosti a tím i vašeho celkového zážitku.

Zahradní pergoly

K výrobě pergoly jsou použitý pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Díky tomuto je razantně zvýšena životnost jednotlivých výrobků, na rozdíl od výrobků, které jsou šizeny na síle či kvalitě. Hlavní předností je také to, že ačkoliv je kvalita na vysoké úrovni, tak je cena stále příznivá.

pergola standard

Na výběr máte hned ze čtyř druhů zahradních pergol, které jsou již léta ověřeny jako ty nejžádanější – Standard, Standart ke zdi, Klasik a Grand. Tyto provedení jsou typická pro svoji rovnou střechu bez sklonu, u které je však možnost nasazení i střechy zkosené. Dalším typem jsou pergoly Mare, které jsou hlavně designovým zážitkem kopírující dnešní trendy. A jako poslední jsou zde možnosti osobních preferencí, tedy pergoly přímo na zakázku.

Zahradní altány

Stejně, jako tomu je u zahradní pergoly, tak i u zahradních altánu je použité kvalitní smrkové dřevo, které je pečlivě vysušeno a dopředu ošetřeno. O kvalitní a stabilní držení stavby se starají čtyři stojky, které jsou v každém rohu altánu. O střešní krytinu je postaráno pomocí střešní lepenkou s možností použití asfaltového šindele či barevné asfaltové lepenky, které patří k aktuálně nejpoužívanějším druhům střešní krytiny.

zahradni altan pavilon