Přístřešek na auto ke zdi domu

Garážová stání a přístřešky na auto se nabízejí v široké nabídce základních sestav, které pokryjí i náročné požadavky klientů. Pokud si zvolíte přístřešek na auto ke zdi domu, ke svému autu to budete mít doslova pár kroků, což oceníte nejen ráno, kdy odjíždíte do práce, a jak víme, většinou spěcháme. Stání pro auto ke zdi domu je velice praktické v momentě, kdy jej chcete důkladně umýt či vyluxovat a provést na něm pravidelnou údržbu. K výrobě garážových stání se používají masivní smrkové profily zaručující vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům. Přístřešek na auto ke zdi domu tvoří zároveň  i vkusný designové doplněk rodinných domů i zahrady.

Garážové stání Standard ke zdi domu

Garážové stání řady Standard ke zdi domu je určeno pro všechny náročné klienty, kteří ocení klasické tesařské spojení stojek s pozednicemi na čep a dlab. Pokud preferujete masivní konstrukci, tohle provedení vám bude vyhovovat. Stojky a pozednice mají profil 115 x 115 mm a krokve jsou z profilu 50 x 120 (140) mm. Materiálem je kvalitně vysušené a opracované masivní smrkové řezivo. Na jedné straně je v tomto případě garážové stání pevně přichyceno ke zdi domu, podepřeno dvěma stojkami a na straně druhé jsou stojky přikotveny k betonovému základu. Provedení tedy zaručuje vysokou stabilitu, odolnost proti větru i dlouhou životnost.

přístřešky na auto

Formy zastřešení a doplňky

Na výběr máte i přu volbě vhodného zastřešení. V základním provedení jsou stání pro auto ke zdi domu zastřešena palubkovým záklopem. Střešní krytina je vyrobena z nenasákavé lepenky V13, která slouží pouze jako provizorní krytina či podklad pod asfaltový šindel. Přístřešek na auto ke zdi domu se dá také zastřešit polykarbonátovými deskami. Můžete si také přiobjednat vhodné zástěny, praktické okapy, ale rovnou i impregnaci a nátěry lazurou. Pak už můžete garáž rovnou používat. Garážová stání je možné také vyrobit i v jiných rozměrech, než se nabízí v základních typech, podle přání zákazníka přímo na míru. Doprava i jednoduchá montáž probíhá po celé České republice.