Montované dřevěné garáže

Garáže ze dřeva

K výrobě garážových stání používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo u pergol a garážových stání dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

Garážová stání vyrábíme s pultovou střechou a v zákl. provedení jsou zastřešené palubkovým záklopem, kde střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Též se dají zastřešit polykarbonátovými deskami.

Přístřešky na automobily

Přístřešky na auto se dají zastřešit buď polykarbonátovými deskami, v provedení vlna nebo trapéz ( hranatá vlna), v odstínech: čirá, matná nebo bronz. Sklon střechy u tohoto typu zastřešení musí být min. 8°. Také si můžete vybrat zastřešení z asfaltového šindele, odstíny: hnědý, červený, černý nebo zelený. Zde musí být sklon střechy min. 15°

Ke všem přístřeškům si můžete objednat montáž. Základní sestavy obsahují montážní návod a tudíž není ani problém si přístřešek sestavit svépomocí.