Dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly

Zahradní pergoly jsou nabízeny hned v několika základních sestavách, které jsou navrženy přesně tak, aby byly schopny uspokojit i náročné klienty s jejich požadavky. Některé pergoly jsou rovné a bez sklonu střechy. Další typy pergol mohou být se sklonem střechy. Ke všem jde pak doobjednat i jejich zastřešení. Střešní krytinu můžete tvořit palubkový záklop se šindelem, polykarbonátové desky nebo posuvný baldachýn.

Co je pro pergoly typické

  • robustní konstrukce s profilem stojek a vaznic 115 x 115 mm nebo KVH 140 x 140 mm
  • používá se kvalitní, řádně vysušené a přesně strojově opracované řezivo
  • kvalitní tesařské spoje stojky a vaznice na dlab a čep
  • pergoly nesnadno montují jako stavebnice
  • výběr z velkého množství příslušenství
  • možnost výroby přímo na míru

Pergoly Standard ke zdi domu

Zahradní pergola řady Standard ke zdi domu je vždy podepřena dvěma stojkami. Zvoleným materiálem je kvalitně opracované masivní smrkové řezivo. Lze si zvolit pergolu rovnou, nezastřešenou a bez sklonu nebo se sklonem střechy 10 stupňů. Střešní krytinou může být palubkový záklop se šindelem či polykarbonátové desky. K pergolám je velké množství příslušenství a lze je vyrobit i přímo na míru.

Pergoly Standard

Zahradní pergola řady Standard patří mezi nejprodávanější. Materiálem je kvalitně opracované masivní smrkové řezivo. Volit lze pergolu rovnou, nezastřešenou a bez sklonu, se sklonem střechy 10 stupňů a jako střešní krytinu zvolit buď palubkový záklop se šindelem anebo polykarbonátové desky. K pergolám lze přiobjednat mnoho doplňků a lze vyrobit i jiné rozměry.

Pergoly Klasik

Pergoly a zahradní přístřešky řady Klasik jsou opatřeny začepovanými rozpěrami zaručujícími řádnou tuhost a odolnost konstrukce i u větších rozměrů určených k zastřešení. Opět se jedná o pergolu rovnou, nezastřešenou a bez sklonu, nebo se sklonem střechy 10 stupňů. Střešní krytinou je palubkový záklop se šindelem či polykarbonátové desky. Pergoly lze upravit a vybavit velkým množstvím příslušenství a doplňků, které si vždy můžete i dokoupit.

Pergoly Grand

Dřevěná pergola řady Grand se hodí pro zastínění velkého prostoru. Je vždy opatřena začepovanými rozpěrami zaručujícími řádnou tuhost a odolnost konstrukce. Lze ji tedy pohodlně a bezpečně použít i na rozsáhlé plochy určené k zastřešení. Materiálem je masivní smrkové řezivo. Střešní krytinou je palubkový záklop se šindelem či polykarbonátové desky. Pergoly si lze upravit a dovybavit doplňky a nechat vyrobit i jiné rozměry podle požadavků.

Dřevěná pergola lze vždy dále upravit a vybavit různými doplňky a příslušenstvím, které k ní lze přiobjednat. Lze si ji také nechat zaměřit a vyrobit na objednání i v jiných, než nabízených rozměrech. Tato pergola stavebnice má velmi rychlou montáž, která i s dopravou probíhá po celé České
republice.